İmtiyazlı Hisse Senedi Nedir?

Şişecam, cam yüzeylerdeki virüs ve bakterileri etkisiz hale getiren özel bir kaplama teknolojisi geliştirdiğini açıkladı.

Bu gelişmenin ardından haftanın ilk işlem gününde Şişe Cam –SISE- hissesinde yukarı yönlü hareketler yaşandı.

Geçen hafta Cuma günü 5,74 liradan kapayan şirket payları, bugün en yüksek 6,16 liraya yükseldikten sonra saat 11.30 itibariyle yüzde 6’yı aşan kazançla 6,01 TL’den işlem görüyor.

45 yıllık AR-GE

Şişecam Topluluğu, cam yüzeylerdeki virüs ve bakterileri etkisiz hale getiren özel bir kaplama teknolojisi geliştirdiğini açıkladı. Salgına karşı sürdürülen mücadeleye katkı sağlayacak ‘antimikrobiyal V-Block teknolojisi’ni hayata geçirdiklerini bildiren Şişecam Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Prof. Dr. Ahmet Kırman, bu teknolojinin Şişecam’ın 45 yıllık Ar- Ge birikimi sayesinde iki ayda geliştirildiğini ifade etti.

 

Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir