מה נשמע אתכם? אצלי הכול עשר, ומן הראוי שנכיר קצת קודם, אתם לא חושבים? קוראים לי אילה, ובורכתי בנתונים מרשימים למדי, מה שמאפשר לי לשחק בכל מיני גברים כל מתי שבא לי. הגברים נופלים כפרפרים לרגליי, ואני רק נהנית מזה. אה, שכחתי לספר שאני בעצם דו מינית.

יום אחד עשיתי כושר במכון הכושר בחיפה, שממש קרוב לבית שלי, כאשר גמרתי אומר להמשיך ולשחק, והתחלתי לצפות באתרים באינטרנט של סוכנויות של נערות ליווי בחיפה. התבוננתי לעומק בכל התמונות של אותן נערות ליווי בחיפה. כולן לבשו בגדים יפים וסקסיים, והתחלתי לקרוא את מה שכתוב עליהן, ועד כמה רחוק הן מוכנות ללכת. מרגע לרגע נעשיתי יותר חרמנית. משכתי מעליי את הטייץ הצמוד והשחור, והתחלתי לשפשף את הדגדגן שלי, שהיה כבר מאוד מגורה. שמתי לב שכמה מן אתרי הסוכנות של נערות ליווי בחיפה מלווים עם מספרי טלפון, וחשבתי לתומי שזה  יהיה ממש ארוטי אם אתקשר אליהן ואעמיד פנים שאני רוצה לעבוד באותן סוכנויות של נערות ליווי בחיפה.

הלב שלי החל לפעום בחוזקה, בעודני ממתינה שמישהו כבר יענה לי, ממש לא הצלחתי להמשיך "בעבודת היד" שלי מרוב התרגשות. קול נשי ענה לשיחה שלי – "שלום, הגעתם לסוכנות הליווי המטריפה בחיפה. איך אפשר לעזור?". הקול שלה היה מאוד מקצועי, אבל יחד עם זאת מאוד מסביר פנים וידידותי. היא הציגה את עצמה בשם אילור, ואחרי שיצרתי אצלה את הרושם שיש לי ניסיון בתור נערת ליווי בחיפה, של הרבה שנים, רק שעד עכשיו עבדתי בתור עצמאית, ונמאס לי לדאוג כל הזמן ללקוחות, והייתי רוצה להצטרף למאגר העובדות שלהן. אילור הסבירה לי איך מתנהל כל המערך של נערות ליווי בחיפה בסוכנות הליווי שלהן.

ואז היא המשיכה, "תדעי לך, איילה, שזה דווקא ממש מצחיק שצלצלת אלינו היום, משום שתוכלי לעשות לנו טובה ענקית. העניין הוא שאיכשהו נפלה עלינו הזמנה זוגית אחת של נערות ליווי בחיפה ממש להיום, ואחד הלקוחות הממש עשירים שלנו גר בחיפה, קרוב מאוד אלייך". היא עצרה כדי לנשום לשנייה, ואז המשיכה, "אז מה דעתך, איילה, תוכלי לסתום לנו את החור הזה". השבתי מיד – "אין בעיה, אילור, תראי את זה כסגור", שמעתי את עצמי אומרת בביטחון מלא. היא המשיכה למסור לי את הפרטים, וניתקנו בברכה את השיחה.

הייתי בהלם מעצמי, הו, שיט, מה עשיתי עכשיו, היא דיברה בקול רם לעצמה, לאחר שניתקה את השיחה. לא נורא, היא בטח תחזור אליי ואמצא לה תירוץ מתבקש, בסך הכול רציתי להשתעשע קצת, ושיחקתי משחק תפקידים קטן ומחרמן, על מה כל המהומה?

By admin