סאבאח אל חיר חבר'ה,

פעם קראו לי נאסרה, שגרתי בכפר ערבי נידח, אבל מאז שעברתי למרכז הצפון והתחלתי לעבוד בתור אחת מן נערות ליווי בצפון, החלפתי את השם שלי לאלישבע. שנתחיל? אני בת עשרים ותשע, וכבר כעשר שנים אני אחת מאותן נערות ליווי בצפון. אללה בירך אותי בחסדיו, ואני נראית פשוט מעולה. יש לי עיניים שחורות ויוקדות, רושפות אש ממש, השפתיים שלי עבות, מעשה ידיו של הרופא הפלסטי שלי, כמו גם החזה המשופץ שלי. אני לא גבוהה ולא נמוכה, כך שכל גבר יכול ללכת אתי, ואני שוקלת ממש מעט. הפכתי להיות אחת מהצוות של הסוכנות של נערות ליווי בצפון לפני שש שנים, כאשר הבנתי שלהיות "עצמאית בשטח" זה ממש לא בשבילי, ואני צריכה בחיים שלי אימא ואבא שידאגו לי על בסיס קבוע.

אתם בטח תוהים עכשיו מה לערבייה ולנערות ליווי בצפון? נכון, זה די מוזר, אבל יד עוד כמה נערות ליווי בצפון ערביות כמוני. לא הרבה, אבל בהחלט יש. האם ידעתם שהמון מלקוחות סוכנות הליווי שבה אני מועסקת הם דווקא ערבים, והרבה יותר נוח להם לעשות סקס עם ערבייה, מהעם שלהם? כן, זאת אמת לאמתה. ורק עובדה זאת עושה אותי לנערת הליווי מספר אחת בסוכנות הליווי שלי, חוץ מהמראה הממש אותנטי וייחודי שלי.

פעם אחת הגיע אלי שייך ערבי. קראו לו מוסטפה. מוסטפה היה אציל נפש אמתי. ג'נטלמן ממש רציני. הוא נהג לפתוח לי את הדלת, להתעניין בשלומי, להביא לי מתנות מגניבות, ובעיקר תמיד התייחס אליי בכבוד, כאילו שבכלל לא הייתי נערת ליווי בעיניו. מוסטפה תמיד ביקש את השירותים רק שלי. הוא סירב לשכב עם נערות ליווי בצפון יהודיות. קצת עתיק בעיניי, אבל "רצונו של אדם כבודו", ואני רק הרווחתי מן ההפקר.

באחד מן המפגשים שלנו, מוסטפה שאל אם הוא יכול להכיר לי את החברים שלו. חשבתי שהוא רואה אותנו בתור בני זוג אמתיים, ומזה הכי חששתי, בעיקר מכיוון שהפגישות שלנו היו מאוד אינטנסיביות, ובאופן קבוע. רמזתי לו בעדינות שאני נערת ליווי, ואני לא בלעדית שלו, שיש לי הרבה לקוחות. ואז הוא מיהר לתקן אותי. "לא הבנת אותי, נשמה שלי, יש לי חברים שמחפשים עוד נערות ליווי ערביות. לא נוח להם עם היהודיות, ושהם שמעו שאני בא אלייך כל הזמן, הם ביקשו גם ליהנות מהשירותים שלך".

לבי קיפץ באושר. עוד שייחים ערביים זה בדיוק מה שיעשיר את קופת החיסכון שלי. התנצלתי על הגסות שלי, ואמרתי שיהיה לי לעונג לשרת את חבריו. ומאז אותו היום כל הערבים, החברים של מוסטפה, הפכו ללקוחות קבועים שלי, ואני עושה חיל…

By admin