שלום לכל קהל מאזיניי,

זאת שוב אני, הכותבת הקבועה שלכם, ולמי שאינו מכיר אותי, אקדים להציג את עצמי קודם כל. קוראים לי איה. אני בשנות העשרים המאוחרות לחיי, וגאה להיות אחת מאותן נערות ליווי בהרצליה שלא מתביישות במה שהן עושות. כבר בתחילת הדרך סיפרתי להורים שלי שאני משתייכת לקהילה של נערות ליווי בהרצליה. בהתחלה הם היו בשוק, אבל מכיוון שהם עברו אתי הרבה מצבים קשים בחיים, הם היו בטוחים שזה מן שלב שכזה, ובמהרה אחליט להחליף כיוון, מה ממש לא קרה עד עכשיו.

אני נראית די טוב. גבוהה למדי, חטובה, שומרת על כושר ועל תזונה נכונה. כל בגד יושב עליי בול, ואני נחשבת לאחת מן נערות ליווי בהרצליה הכי מוצלחות בסוכנות הליווי שלי, שאתה אני עובדת קבוע למן רגע התחלת הקריירה שלי.

נכנסתי לעסק של נערות ליווי בהרצליה לגמרי במקרה, כאשר חיפשתי המון זמן עבודה בהרצליה, ובהיעדר כל ניסיון מעשי, קיבלתי הצעות עבודה ממש עלובות. היה לי חשוב להרוויח הרבה כסף, על מנת להתייצב כלכלית, מבלי להישען על ההורים שלי. מאז שהגעתי לגיל שמונה עשרה הפסקתי לקחת מהם כסף, ומימנתי בכוחות עצמי את כל הגחמות שלי, לזכותי ייאמר, וממש לא התכוונתי להתחיל להיות נתמכת על ידי ההורים שלי לפתע פתאום.

אז איך הכול התחיל? איך נהייתי חלק מהז'רגון של נערות ליווי בהרצליה? ובכן, זה סיפור המעשה. יש לי דוד סופר מגניב, שקוראים לו איטה. הוא גדול ממני בעשר שנים, אבל אנחנו ביחסים ממש טובים. יום אחד נפגשנו לקפה, בבית הקפה המקומי והשכונתי שלנו, והתחלנו לדבר על הא ועל דא. שיתפתי אותו בייסורים שאני עוברת בעקבות החיפוש הנואש שלי אחרי מקום עבודה. איטה שתק לפתע, ואמר לי – "איה, עד כמה חשוב לך למצוא עבודה? מה את באמת מוכנה לעשות בשביל המטרה שלך?"

נבהלתי קצת מהרצינות הפתאומית שלו, והשבתי כי אעשה הכול בשביל זה. והזמן מאוד דוחק בי. ואז המשיך איטה – "תקשיבי טוב, איה. יש לי הצעה מצוינת בשבילך, אבל בשביל זה את צריכה לפתוח את הראש שלך. אל תיסגרי או תיאטמי. תקשיבי לי טוב עד הסוף. בסדר?". הבטחתי ולכן קיימתי.

הוא המשיך – "יש לי חבר טוב שמנהל סוכנות ליווי. הוא ראה אותך כמה פעמים אתי, וממש לוחץ עליי לצרף אותך למניין של נערות ליווי בהרצליה. כל הזמן סירבתי לבקשתו, אבל אני מתחיל לחשוב שזה תפור עלייך כמו כפפה ליד?"

ומשם התגלגלו הדברים, וחיש מהר הפכתי להיות נערת ליווי בהרצליה, ורוב הזמן אני ממש לא מצטערת על זה בכלל…

By admin