שאו ברכות, אחיי היקרים,

קוראים לי אלמוג, ואני בשנות החמישים לחיי, פלוס מינוס. אני נראה די טוב, אך גלגל הרולטה הגנטי לא שיחק לטובתי, ומאוד מהר התחילו להופיע קרחות בשיער שלי, עד שהחלטתי לגלח אותו לחלוטין, במקום לנקוט בגישה של להסתיר את הקרחות. היה לי ג'וב מצוין, הייתי עובד זוטר בחברת סטארט אפ, וחיי השתפרו להפליא כאשר הבוס שלי התפטר מסיבות לא מובנות מתפקידו, והחליטו לקדם אותי, ולהחליף אותו בתפקיד. עם הקידום בתפקיד, התחלתי לעבוד סביב השעון, שעות עבודה מטורפות ותובעניות, כך שלא היה לי צל של סיכוי להתחיל או לפתח כל מערכת יחסים. משום שהרווחתי הבה יותר, הבנתי שיהיה לי הרבה יותר קל לצרוך את השירותים הנאמנים של נערות ליווי ברמת גן. בוודאי שזה עדיף מאשר להתחיל עם בחורה בפאב, ולהתחיל להשקיע בה את הזמן שממש לא עמד לרשותי. מעבר לכך, לא ניחנתי במתנות האל הגדול, ואני נראה די רע. רזה מדי, כמו שחיף מהלך, שיער ארוך ומתולתל ולא מטופח, אף נשרי, כמו שמאפיין את היהודים, ופנים מאוד עגולות, בלי כל פרופורציה לגוף הרזה שלי. כך שהסיכוי להתחיל ולמצוא בת זוג בפאב המקומי שאף לאפס, הרבה יותר הגיוני היה לו היו מודיעים לי שזכיתי בפיס, למרות שאין לי בכלל מנוי.

התחלתי לגלוש און ליין, ונכנסתי לכמה אתרים של נערות ליווי ברמת גן. לאחר שהצלחתי למצוא כמה סוכנויות ליווי, שנראו לי ממש שוות, התחלתי לצפות בפרופילים האישיים של נערות ליווי ברמת גן. סיננתי מתוך הרשימה שלוש נערות ליווי ברמת גן. והתחלתי להתקשר אליהן. הבהרתי מה חשוב לי, למדתי קצת על מבנה האישיות שלהן, באופן ממש כללי, והצלחתי להבין במה הן יכולות לתרום לי בחיים.

השיחה הראשונה שהייתה לי עם נערת הליווי, שקראו לה אמה הלכה ממש רע. היו הרבה שתיקות מביכות, והחלטתי לוותר על שירותיה. המשכתי והתקשרתי אל אמילי. היא הייתה ממש חביבה, ונראה כי שידרנו על אותו הגל, היא ישר קלטה את הצרכים שלי, מה שייתר את הרצון שלי להתקשר לנערת הליווי השלישית ברמת גן. אני ואמילי קבענו להיפגש במוצאי שבת. הרגשתי שאני קצת נהיה עצבני, אך יחד עם זאת ממש התרגשתי לפני המפגש בינינו.

במוצאי שבת הגעתי לאמה, והיה מפגש מיני אדיר בינינו. הגוף שלנו התחבר האחד לשניה במבט קוסמי ממש. דיברנו באותה השפה. הסקס היה מדהים. סוף כל סוף נגאלתי מייסורי ופרקתי כל עול. מאז אותה "פגישה גורלית" אני מגיע לאמה בכל מוצאי שבת, בשעה שמונה בערב בדיוק, ומצפה כבר ביום ראשון שיגיע מוצ"ש…

By admin