הי אוורי בודי,

מה קורה אזרחים יקרים? החיים מאירים לכם פנים? כי לי ממש כן. אבל בואו ונתחיל מהסדר הנכון של הדברים. אני בת שלושים וארבע, ושמי הוא אוקסנה. אני נראית בהחלט טוב, לכל דעה ועניין. הנשים שונאות אותי בגלל זה, והגברים מזילים עליי ריר. אני חטובה מאוד, מקפידה על הליכה למכון כושר בתל אביב, באופן קבוע, ארבע פעמים בשבוע לפחות, ואוכלת רק בריא. וכן, אני נערת ליווי, ולא מתביישת להודות בזה. לא ממש גאה בעיסוק שלי, אבל גם לא מסתירה אותו. אני נוהגת לקבל את פני הלקוחות שלי באחת מן דירות דיסקרטיות בתל אביב. אותן דירות דיסקרטיות בתל אביב הצילו את החיים של נערות הליווי, בעוד שפעם הן נהגו לספק שירותי ליווי באותם מכוני הליווי שהיו בהם כמות עצומה של נשים עובדות, שנאלצו לספק שירותי ליווי למספר רב של לקוחות כל יום, עם ההתוודעות לאותן דירות דיסקרטיות בתל אביב כל התרחיש קיבל לגמרי תפנית חיובית, כי את הדירות הדיסקרטיות הללו בתל אביב שוכרות כמה נערות ליווי, שלא מספקות שירות ליותר מדי גברים ביום, אלא למעט מהם, על פי רצונן בלבד. חוץ מזה, אנחנו מחייבות את הלקוחות שלנו לפני כל מפגש להתקלח אצלנו בדירה הדיסקרטית, כדי שתהיה יותר היגיינה. והיתרונות עוד רבים, אולי אמשיך לספר עליהם בהמשך דבריי.

ורציתי לספר לכם על לקוח מאוד יקר ללבי, כבר כמה שנים, ולצורך הסיפור הזה נקרא לו בשם אופרי. אופרי הגיע אליי ממש חסר ניסיון במיטה. כמו גם שפת הגוף שלו הייתה לוקה בחסר מאוד, והוא שידר חוסר ביטחון, חוסר יחסי אנוש ונימוסים אלמנטריים, והיה גס רוח ומגושם בתנועות שלו. חרגתי ממנהגי, וביקשתי לנהל אתו שיחה בשיא הכנות. הסברתי לאופרי את כל הרושם הראשוני שהוא יצר אצלי, ולמרבה תדהמתי הוא התחיל פתאום לבכות. בין המלים, ובין המלמולים, הצלחתי להבין ממנו שזאת הבעיה הכי גדולה שלו בחיים, ולמרות שהוא נראה די סביר, איך שהוא פותח את הפה, הבנות מתרחקות ממנו כמו מאש.

רחמיי נכמרו על אופרי, ואמרתי לו – "אני מוכנה לקחת אותך בתור הפרויקט האישי שלי, אבל זה יחייב אותך להגיע שלוש פעמים בשבוע לתוך אחת מן דירות דיסקרטיות בתל אביב. עליך להישמע לכל דבריי, לקבל את דבריי כאורים וכתומים, ובעיקר לא להתווכח אתי".

אופרי מיד הסכים, ולמעשה הוא היה התלמיד הכי מצטיין שלי. במהרה הוא הפך לפרח, שיפר את היציבה ואת שפת הגוף שלו והפך לתותח במיטה. עד היום אנחנו נפגשים, אבל רק פעמיים בשבוע…

By admin